راهنمای سایت

گروه ساختمانی امپایر بر آن است که با پیشفروش اینترنتی واحدهای ساختمانی مربوط به پروژه های عمرانی خود، کاربران سایت را در این امر یاری دهد. از جمله مزایای این امر میتوان به تسهیل روند درخواست، جلوگیری از رانت، دسترسی عمومی و همگانی و سایر مزایای درخواستهای اینترنی نام برد.

نحوه ثبت درخواست پیش خرید:
  1. ثبت نام: جهت ثبت درخواست ابتدا لازم است که به عنوان کاربر رسمی سایت در سایت ثبت نام کرده باشید. این ثبت نام در قسمت "ورود/ثبت نام" منوی بالای صفحه که شامل مخصات شناسنامه ای و رمز عبور انتخابی شما میباشد. پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید.
  2. جستجوی واحد: جهت یافتن واحد مورد نظر خود ابتدا باید پروژه مورد نظر خود را از قسمت "پروژه ها" در منوی بالای صفحه انتخاب کرده، سپس با استفاده از فرم جستجوی واحد، میتوانید واحد مورد نظر خود را بر اساس متراژ، قیمت هر متر، نوع واحد، طبقه، موقعیت جغرافیایی و غیره پیدا کرده و درخواست خود را ثبت کنید.
  3. تأیید درخواست: درخواستهای ثبت شده کاربران بر اساس اولویتهای تعین شده مدیر پاسخ داده میشوند. در صورت تأیید درخواست شما، جهت تکمیل فرآیند خرید به شرکت دعوت شده و ادامه روند خرید به صورت سیستمی در شرکت و با حضور خود مشتری انجام میگیرد.